SoA 5×04

napsal | 3. 10. 2012 | 14:33 | Aktuality

Máme tady další díl 5×04. O HDVT verzi se postaraly grupy 2HD, AFG a o 720p EVOLVE. Linky jsou aktualizovány a anglické titulky najdete zde. Na český ch se začíná pracovat a stav překladu můžete sledovat v pravém sloupci. P.S. A tentokrát žádné spoilery ani náznaky v komentářích. Díky. O dění můžete debatovat na foru zde.

 


 1. Pete85 napsal:

  Byl to ten naj díl ze všetkých doteraz odvysielanych. Slzy boli na krajicku bolo to velmi emotívne a smutne nakolko Op byl moja najoblubenejší postava. RIP OP

 2. Ajvngou napsal:

  Titulky odeslány ke korekci k M.i.D.ovi, takže jestli to nedá do 23:00, uvidíte je až zítra kolem 16:00.

 3. Máčka napsal:

  Neotravujte ty borce, co dělaj cz title a už mají po půl dni hotovo 70%, což je skvělý. :) Rychleji to dává snad jen ta-xik na HIMYM (ale ty trvají jen 20 min narozdíl od soa :)).

 4. Lady Biker napsal:

  Chápu, že je mnoho nedočkavců na titulky, i já jsem mezi nimi… ale jelikož se orientuji jen ruštině, mírně v němčině a v angličtině opravdu jen malinko, tak je mi jasné, že překlad není žádná sranda… tak ostatní prosím, nejste sami, co čekají, tak buďte soudní… až budou, tak budou… sledovat to můžete, jak bylo dnes již řečeno vpravo ve sloupku… děkuji klukům, kteří se na titulcích podílí :o*

 5. Míraa napsal:

  Přitom by stačilo tu diskuzi vypnout, stejně je k ničemu :)

 6. rricks napsal:

  Klucíí, jestli to bude možné hoďte sem ty titulky bez korekcí..nedočkavců, kteří Vám budou vděční je jistě víc než dost :)

 7. gun napsal:

  Mr. Dat: tahej pres P2P :-)

 8. Mr. Dat napsal:

  Nefunguje mi link part2 720p verze. Jsem jedinej?

 9. X-Force napsal:

  Co jsou to ty titulky, co se na ne porad ostatni ptaji? :D :D

 10. RUM napsal:

  jste mi normální se ptát kdy budou title, když stav titulí je hned ve sloupci vedle, asi to dá příliš práce co, kdyby měli kluci jen odpovídat na tyto chytré otázky tak čekáme do vánoc všichni, svět se v kravsku p… obrací ;-)

 11. Míraa napsal:

  Vždycky mě překvapuje, kolik se najde idiotů, co se zeptá „už budou titulky“? Nebo tak podobně. To už snad musí někdo trollovat nebo to není možný :)

 12. kupky napsal:

  snad vidite napravo procenta, dalsi dotazy jsou stejne uzitecny jakoautomat na kondomy ve vatikanu! (jo, tesim se na zitrejsi premieru novyho trpaslika :)

 13. Blu napsal:

  Chci se zeptat, jak to vypadá s titlema… je možnost, že by byly ještě dnes ?

 14. amelie napsal:

  No tak už jsem to proklikala a bez českých titulek je to tak o nervy :-)

 15. MC napsal:

  kdy to vidíš na titulky???

 16. Knajpa napsal:

  Sakra tenhle díl bude určitě napínavej jako kšandy. Moc se na něj těšim.

 17. Lady Biker napsal:

  A jde se na to ;o)… kujíí za linky…

Zanech koment