Jak se to má s tou 8. sérkou?

napsal | 28. 10. 2014 | 0:56 | Zajímavost

Po jistě chytlavém nadpisu následuje studená sprcha. Nijak. Sem tam se v komentářích objevují podobné dotazy, že někdo něco slyšel o 8. řadě Son of Anarchy. Tak ještě jednou, 7. řada je poslední a ani se nechystá žádný spin-off (většinou pokračování z některou z vedlejších postav). ALE… před třemi měsíci se na Comic-Conu nechal Kurt Sutter slyšet, že je v jednání prequel (děj by předcházel původnímu seriálu, v tomto případě by to asi bylo o zakladatelích klubu, 60. léta). Ještě není rozhodnut, zda to bude klasický seriál, jak ho známe teď, nebo zda půjde o minisérii. My bychom asi brali cokoliv, to je jasné. Každopádně na další pokračování našich hrdinů už můžete zapomenout. A i ten prequel by byl až za pár let…  P.S. Pokud je zde nějak náruživý čtenář anglického jazyka, 11.11.2014 vychází na amazonu kniha – Sons of Anarchy: Bratva.

soa-bratva

 


 1. czperun napsal:

  kdyz se nad tim tak zamyslim, tak idealni konec by byl podobnej tomu ve treti serii… samozrejme s tim, ze by se do toho zakomponovaly veci z nasledujicich serii a tak. jde proste o ten mindfuck na konci, dopis na rozloucenou a ze si samcro proste na chvili posedi… jo, to by byl fajn konec, ale nic takovyho sutter nedopusti, budou jatka :)

 2. Geextah502 napsal:

  Sons of Anarchy: Bratva

  Jax’s half-sister, Trinity, has been in the U.S. for months without his knowing—and has abruptly gone missing.

  He heads to Nevada with Chibs and Opie to search for her only to find that Trinity has gotten herself caught in the middle of a war between rival factions of the Russian mafia, and dragged Jax and the Sons in after her…

  Neviem ci sa dockame SK/CZ prekladu precital by som si rad

 3. Sadra17 napsal:

  je to škoda, ale dotočit začátek nejni od věci ted celej seriál začíná uprostřed ničeho

 4. danny-v napsal:

  To je škoda :-( Já se s tou jejich „rodinou“ tak zžil, že občas zapomínám na tu svou :-)

 5. Popopki napsal:

  Podle mě je to dobře. Alespoň to nebudou zbytečně ždímat a dostane to (snad) nějaký důstojný konec.

Zanech koment