Sons of Anarchy forum

fanouškovské forum seriálu

Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Vše o hercích a jejich postavách

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod kafi » pon 19. pro 2011 15:56:16

já to četl, ale jedna věc je to číst od někoho kdo to sbíral a druhá od někoho kdo o tom ma jen nějakou představu nebo třeba mě prostě zajima jak si to představujete vy:)když sem se na to ptal par lidi od klubů tak kolikrat sami taky nevěděj a řeknou ti že pro každýho to znamená něco jinyho..:)Jinak ta knížka pro mě nic moc, zybtečně moc omáčky až kolikrat uniká podstata
kafi
 
Příspěvky: 40
Registrován: úte 13. pro 2011 11:34:35

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod john-mcclane » pon 19. pro 2011 16:10:35

One percenter jsem četl a pak ještě pár kousků z různejch knížek o MC a můžu vám říc jediný. Jsou to většinou škváry! Buď kniha odsuzuje MC a popisuje je jako gaunery nebo je oslavuje a brečí jak jsou MC hanění, jak je média zničily atd. Ještě chci zkusit nějakou novou, co prej napsal bývalej agent infiltrovanej mezi mongoly, ale pochybuju že by vybočil ze zaběhnutého žánru.
john-mcclane
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 09. pro 2011 12:24:01

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Boneshaker » pon 19. pro 2011 16:43:16

Akta X , to to fakt nepoměr. Nechápu smysluplnost porovnání. Nepijou tam pivo, nejezděj na motorkách, jsou monogamní ...... .
To střelba od stolu?
Uživatelský avatar
Boneshaker
 
Příspěvky: 49
Registrován: ned 11. pro 2011 17:47:13

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Harley88 » pon 19. pro 2011 16:53:37

Jakože v obou případech pustěj jenom to co chtěj a většinou jsou to neškodný (dávno profláknutý) historky, nebo vejmysly.
Harley88
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 16. pro 2011 13:53:35
Bydliště: Všude a nikde

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod kafi » pon 19. pro 2011 17:25:05

no ale ani když se dojdeš zeptat k MC tak ti skoro nic o nich neřeknou a o tom život atp.prostě jen to co je známí...občas mi připadá že poamlu už nikdo ani neví co to znamenalo dřív...teď je to asi uplně o něčem jinym už a v ČR obzvlášť
kafi
 
Příspěvky: 40
Registrován: úte 13. pro 2011 11:34:35

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod hooler » pon 19. pro 2011 17:31:47

kafi tak to je pochopitelný. žádná organizace která si chce vůči veřejnosti zachovat odstup nemůže prozradit všechny svoje pravidla a informace o sobě. řeknou ti základ, kterej ti jako člověku z venčí musí stačit, jestli chceš vědět víc projdi si tu cestu a staň se členem
hooler
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 12. pro 2011 9:40:28

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Boneshaker » pon 19. pro 2011 17:50:03

A jo.
No, dám si pivo.
A možná o tom budu určitě přemejšlet.
Nebo ne?
Akta X?
Na motorce?

To mi připomíná jeden dobrej Joke:
Holčička má v noci žížeň a jde dolů k lednici pro něco chladného na pití.
Před otevřenou lednicí stojí nahý muž a pije mléko.
Ona se ho zeptá:
Vy jste náš nový Babysiter?
A on:
Kdepak holčičko, já jsem Váš nový Motherfucker.
Uživatelský avatar
Boneshaker
 
Příspěvky: 49
Registrován: ned 11. pro 2011 17:47:13

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod kafi » pon 19. pro 2011 18:02:33

hooler: co ti na to mam říct, nikdy sem neřekl že o tom nic nevim....:)ja chtel znat jen váš názor.

btw: slyšel jste někdo něco o společenství motorkářů?
kafi
 
Příspěvky: 40
Registrován: úte 13. pro 2011 11:34:35

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod hooler » pon 19. pro 2011 18:04:48

kafi já netvrdim, že o tom nic nevíš. reagoval jsem hlavně na tuhle tvoji větu: "no ale ani když se dojdeš zeptat k MC tak ti skoro nic o nich neřeknou"
hooler
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 12. pro 2011 9:40:28

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod kafi » pon 19. pro 2011 18:05:58

jojo promiň, špatně jsem tě pochopil :)
kafi
 
Příspěvky: 40
Registrován: úte 13. pro 2011 11:34:35

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Boneshaker » pon 19. pro 2011 18:09:55

no, a zde platí otřepaná věta: motorkářem by ses měl narodit.
Uživatelský avatar
Boneshaker
 
Příspěvky: 49
Registrován: ned 11. pro 2011 17:47:13

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod kafi » pon 19. pro 2011 18:12:56

však tu znám a propaguju jí;)
kafi
 
Příspěvky: 40
Registrován: úte 13. pro 2011 11:34:35

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Filous » čtv 22. pro 2011 21:33:42

john-mcclane píše:One percenter jsem četl a pak ještě pár kousků z různejch knížek o MC a můžu vám říc jediný. Jsou to většinou škváry! Buď kniha odsuzuje MC a popisuje je jako gaunery nebo je oslavuje a brečí jak jsou MC hanění, jak je média zničily atd. Ještě chci zkusit nějakou novou, co prej napsal bývalej agent infiltrovanej mezi mongoly, ale pochybuju že by vybočil ze zaběhnutého žánru.


...četl jsem to...Dva roky s Mongoly...ten agent zažil dva roky stresu, strachu a ponižování...podle tý knížky jsou Mongolové víc alkoholici, zloději, feťáci, podrazáci a zkrachovalý ekzistence něž bikeři...třeba tam píše, že se všichni naprosto děsili "povinnejch" jízd se spřátelenejma klubama, páč většinou z Mongolů třetina nevyrazila, protože měli bajky mimo provoz nebo momentálně ani žádnou motorku neměli, druhá třetina nedojela kvůli technický závadě a ta poslední hrstka dojela jen tak tak...ale zas je to jednostranej pohled policajta...asi mi ježíšek přinese další dvě ke čtení..."Žádnej anděl" a "Cesta z pekla" ...tak jsem zvědavej...
Filous
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 18. pro 2011 15:16:52

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Gunman » pát 23. pro 2011 14:57:21

kafi píše:hooler: co ti na to mam říct, nikdy sem neřekl že o tom nic nevim....:)ja chtel znat jen váš názor.

btw: slyšel jste někdo něco o společenství motorkářů?


JJ slyšel jsem a četl jsem manifest a moc jsem se nasmál té absurditě. Se zas někdo hecnul :-D Neb v podstatě vytvořit v uvozovkách MC, aby ostatní MC mě nemlátili za znak ná zádech je totální kravina. Víc jsem se k tomu vyjádřil v tématu "Sons Of Anarchy Czech" v Off topicu tak to tady nebudu víc rozebírat.
Don't ride behind me,? i may? not your leader.

Don't ride in front of me, i may not your guard.

Just ride? beside me, and be my brother !!
Uživatelský avatar
Gunman
 
Příspěvky: 48
Registrován: sob 10. pro 2011 8:27:21

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod john-mcclane » pát 23. pro 2011 16:17:13

Filous píše:
john-mcclane píše:One percenter jsem četl a pak ještě pár kousků z různejch knížek o MC a můžu vám říc jediný. Jsou to většinou škváry! Buď kniha odsuzuje MC a popisuje je jako gaunery nebo je oslavuje a brečí jak jsou MC hanění, jak je média zničily atd. Ještě chci zkusit nějakou novou, co prej napsal bývalej agent infiltrovanej mezi mongoly, ale pochybuju že by vybočil ze zaběhnutého žánru.


...četl jsem to...Dva roky s Mongoly...ten agent zažil dva roky stresu, strachu a ponižování...podle tý knížky jsou Mongolové víc alkoholici, zloději, feťáci, podrazáci a zkrachovalý ekzistence něž bikeři...třeba tam píše, že se všichni naprosto děsili "povinnejch" jízd se spřátelenejma klubama, páč většinou z Mongolů třetina nevyrazila, protože měli bajky mimo provoz nebo momentálně ani žádnou motorku neměli, druhá třetina nedojela kvůli technický závadě a ta poslední hrstka dojela jen tak tak...ale zas je to jednostranej pohled policajta...asi mi ježíšek přinese další dvě ke čtení..."Žádnej anděl" a "Cesta z pekla" ...tak jsem zvědavej...


Díky za info. Jakmile bude příležitost, tak mrknu
john-mcclane
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 09. pro 2011 12:24:01

PředchozíDalší

Zpět na Postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron