Sons of Anarchy forum

fanouškovské forum seriálu

Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Vše o hercích a jejich postavách

Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Hlava » úte 13. pro 2011 17:49:30

Obrázek

Lenny 'The Pimp' Janowitz aka Ralph Hubert "Sonny" Barger

Zdravim všechny ve spolek , dnes bych vás chtel sezamit s osobou která se sic v serialu objevuje velmi sporadicky , přesto na měla hodně velký vliv na to co se v něm objeví a o čem to vlastně bude , sem zvědav kdo to ví a kdo bude překvapenej :) Takž jak již napovídá fotka jedna se o Lennyho .

Takže seznamte se Lenny 'The Pimp' Janowitz v seriálu v reálu Ralph Hubert Barger aka Sonny Barger , narozen 08.10.1938 v Modesto, Kalifornie , k Hells Angels MC se připojil v roce 1958 v Oaklandu Californii , je autorem několika knížek o MC a celkem uspěšným , myslim že to co je v jeho knížkach se v jiné podobě objevuje v Sons Of Anarchy , byl silným kuřa´kem , tzn 30let denně 3kabičky Camelek a tak v roce 1983 musel na operaci s rakovinou krku , byli mu odstraněny i hlasivky takže ted mluví přes (ty vole jak se to jmenuje ) slavíka?? Dávno už by tady nebyl protože na operaci jít nechtel a doktorům se vyhejbal , ješte cestou na operační sál měl v puse svoje poslední cigaretu . Operaci okomentoval slovy "They cut a hole in the front of my neck".
V roce 1988 si sěl odsedět 4roky do věznice v Arizoně za učast na vyhození klubovny do vzduchu konkurenčních The Outlaws v Louisville stát Kentucky . Asi odsud ví jak to ve federálni věznici chodí .
Poslednich pár let jezdí po světe propaguje bezpečnou jizdu na motorkách a svoje knihy , minulej rok tušim byl tady na srazu v čehách - Světový run - World Run a ten se konal v Praze na Džbánu , diky mav

V serialu je členem SOA dokonce první z 9 a to čislo 3 dali se dohrmady s JT a Pineym když odlétali do vietnamu do války , ve věznici si odpykává vraždu 3 ATF agentů . Ma velmi dobré konexe na ruskou mafii a diky tomu má zajištenou dobrou ochranu ve Stocktonu .


Pokud vim tak ted se má točit Hells Angels Movie , kde Sonnyho bude hrát Mickey Rourke :)

http://sonnybarger.com/index3.html
http://www.hells-angels.com/


Pokud máte připominky nebo něco na doplnění tak do toho , diky Hlava


Naposledy upravil Hlava dne úte 13. pro 2011 18:54:13, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Hlava
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 09. pro 2011 1:13:41

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod mav » úte 13. pro 2011 18:40:19

jednalo se o Světový run - World Run a ten se konal v Praze na Džbánu .....
mav
 
Příspěvky: 29
Registrován: sob 10. pro 2011 6:25:28

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Hlava » úte 13. pro 2011 18:56:46

Diky doplněno , Hlava
Uživatelský avatar
Hlava
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 09. pro 2011 1:13:41

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod kotleta » úte 13. pro 2011 19:12:35

Zrovna čtu knihu od Sonnyho,jsem v ní naložen :shock: :lol:
kotleta
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 11. pro 2011 9:19:41

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod kafi » ned 18. pro 2011 22:02:41

je ještě členem HA nebo čestně vystoupil nebo jak to s nim je?:)přečetl jsem kreda ze silnice, je dobra ta knížka o HA celkvoě, ma cneu ji číst?:)
kafi
 
Příspěvky: 40
Registrován: úte 13. pro 2011 11:34:35

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Harley88 » ned 18. pro 2011 22:57:05

Je aktivním členem HAMC Cave Creek ve Phoenixu v Arizoně. Knížku si přečti, nebudeš litovat.
Harley88
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 16. pro 2011 13:53:35
Bydliště: Všude a nikde

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Duše » pon 19. pro 2011 8:05:01

Knihu jsem cetl a vetsi blabol uz snad nikdy vice ani cist nebudu. Je to napsany stylem vychloubani se pubescenta "kde a kolik toho vypil, jak se poblil, s kym se popral a kolik holek pri to vsem vopichal" plus jeste, ze vetsinu zivota stravil za katrem. Tak to je fakt hrdinstvi...! Jestli ono to nahodou nevypovida o tom, jaci a kdo ze vlastne ti "MC" mozna lepe "1%"-tni jsou...!!! Motorku pouzivaji k preprave z bodu A do bodu B, kde udelaj nejspis tak akorat tak nejakej pruser. Mozna by meli jezdit spis vlakem, aby nedelali spatny jmeno ostatnim (normalnim) motorkarum...?!
FREE RIDER Duše
Uživatelský avatar
Duše
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. pro 2011 5:13:12

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Harley88 » pon 19. pro 2011 8:33:31

Já si s kámošema rád zavzpomínám kde a kolik jsem toho vypil, jak jsem se poblil, s kým se popral a kolik holek při tom vopíchal. Myslím, že tohle všechno k životu (nejen kolem motorek) patří, tak proč o tom nepokecat. Můžeš s tím nesouhlasit, můžeš proti tomu protestovat, ale to je to jediný, co proti tomu můžeš dělat.
Harley88
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 16. pro 2011 13:53:35
Bydliště: Všude a nikde

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod mav » pon 19. pro 2011 10:27:45

zajímavé postřehy - zajímalo by mě jak jste se vlastně bando bavili "zamlada " .... tohle je totiž běžná kratochvíle vesnických zábav :D (kromě toho krimu teda ... ale i pár takových by se i našlo, že)

tzn. že na venkově je to tedy samé jednoprocentní mc-čko ? :lol: :lol:
mav
 
Příspěvky: 29
Registrován: sob 10. pro 2011 6:25:28

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod vatek » pon 19. pro 2011 10:57:48

Nemyslím si, že "Kréda ze silnice" je špatná kniha.Není o HA . Já ji třeba čtu nepravidelně pořád dokola a leží mi stále přiravená na nočním stolku.
vatek
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 13. pro 2011 1:58:05

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod kafi » pon 19. pro 2011 12:24:26

duš spíš myslel knížku HA. Jinak s těma 1%, no, je to spíš o lidech jako takových s pár jsem se bavil někteří jsou v pohodě jiní ti dají najevo svojí povíšenost někdo ti řekne otevřeně co pro něj byt v MC je a věř mi že to nebylo o motorkach nebo o bratrství, ale to je jedno každej si na to musí udělat vlastní názor. Jen mi nejde do hlavy jak o tom mohl napsat knížku, vždyť členové HA mají zakázáno takhle veřejně publikovat dění uvnitř a vůbec cokoliv o HA..nebo se mýlím?
kafi
 
Příspěvky: 40
Registrován: úte 13. pro 2011 11:34:35

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Harley88 » pon 19. pro 2011 15:24:05

1%er nemusí bejt vždy MC. Je to život podle vlastních pravidel a uznávání vlastních hodnot, což je něco naprosto odlišnýho, než uznává 99% stádo. Tím nechci urážet ostatní bikery, ale je to tak. A co se týče mlčenlivosti v klubech-Akta X jsou taky ,,odtajněnej,, materiál FBI :lol:
Harley88
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 16. pro 2011 13:53:35
Bydliště: Všude a nikde

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod kafi » pon 19. pro 2011 15:26:36

dobry to s tim Akta-X a jak si teda ty představuejš to 1%er v čem se jako liší ty jejich pravidla a hodnoty?:)
kafi
 
Příspěvky: 40
Registrován: úte 13. pro 2011 11:34:35

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod hooler » pon 19. pro 2011 15:37:42

kafi: řekl bych, že problematika 1%er a příslušnost ke klubu je docela dobře popsaný v knížce One Percenter - Legenda o motorkářích mimo zákon. zkus si to někde sehnat a přečíst
hooler
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 12. pro 2011 9:40:28

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Harley88 » pon 19. pro 2011 15:39:46

Asi tak. Do dvou vět se to těžko shrne.
Harley88
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 16. pro 2011 13:53:35
Bydliště: Všude a nikde

Další

Zpět na Postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron