Sons of Anarchy forum

fanouškovské forum seriálu

Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Vše o hercích a jejich postavách

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod kafi » sob 24. pro 2011 0:29:59

Gumman=> taky sem si říkal, že tam sou oěpt pravidla jako u MC jen bez násílí:D sem zvědavý jak jim to půjde bez násilí u MC až je naserou:D
kafi
 
Příspěvky: 40
Registrován: úte 13. pro 2011 11:34:35

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Gunman » sob 24. pro 2011 12:52:47

Vždyť je to celý jen zhovadilost, proto mě to tak pobavilo jak lidi přemýšlejí. Ty časy kdy někdo někomu řezal nožem ze zad nášivky a lítaly výhružky a rozbíjeli se věci apod. jsou už dávno pryč. Stačí dodržet pár základních pravidel a MC na tebe serou. To jen když se začínalo, tak pod vlivem drsných příběhů, keců různých nezasvěcených bezmozkových hovad a podobných lidí k tomu docházelo, že sami MC v tom neměli jasno. Dneska pokud se neoznačíš přímo jako MC či znakem nějakýho klubu co už nosí tak si na záda klidně můžeš nasrat a je to každýmu jedno. Vždyť hádky o znaky nejsou výsadou MC, spousta lidí se hádá o takové věci a stejně pokud si chceš dát na záda něco,tak si tam dáš něco svého a ne to má někdo jiný. Takže tahle iniciativa se minula buď časem nebo účelem.
Don't ride behind me,? i may? not your leader.

Don't ride in front of me, i may not your guard.

Just ride? beside me, and be my brother !!
Uživatelský avatar
Gunman
 
Příspěvky: 48
Registrován: sob 10. pro 2011 8:27:21

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Duše » sob 24. pro 2011 15:14:24

Gunman: Myslim, ze nemas pravdu. Zaloz klub, udelej nasivky, vyhledej MC a promluv si s nima o tom. Sam uvidis... Budou na Tebe koukat zvrchu a ve finale Ti nedovolej ani udelat klubovy trika, natoz prisit na zada nasivku! :roll:
FREE RIDER Duše
Uživatelský avatar
Duše
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. pro 2011 5:13:12

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Gunman » sob 24. pro 2011 17:06:40

Stalo se Duše. Hele trika a mikiny jsou každýmu ukradený. To, že na mě kouká někdo zhora mě je osobně u prdele. Kdo se nechce se mnou nechce bavit, nebo mu připadám jak odpad ať si nasere, obvzlášt když není sám nic víc. Jo jasně koukali divně, ale co. Nikdo nic neřekl. Pak jen kámoš zašel k nim do klubovny se představit jen tak pro jistotu, pokecalo se a byl klid. Pár anonymních psaní na netu na naši partu jak nás bude někdo ovládat, jež byly odeslány doprdele a od té doby je klid. Sám mám vestu plnou, včetně zad mého osobního symbolu a nikdo mi neřekl ani píp. Tak jsem buď vyjímka nebo jsem měl jsem kliku. Osobně jsem se s nikým z MC o barvách nebavil, takže nebudu tvrdit že to je dogma, ale já tvrdím,že nemáš problém, když si dáš na záda něco svého ať už je to osobní nebo partajní, pokud to není již znakem nějakého klubu nebop nejsi přímo označen za MC.
Don't ride behind me,? i may? not your leader.

Don't ride in front of me, i may not your guard.

Just ride? beside me, and be my brother !!
Uživatelský avatar
Gunman
 
Příspěvky: 48
Registrován: sob 10. pro 2011 8:27:21

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod john-mcclane » ned 25. pro 2011 0:32:25

Duše píše:Gunman: Myslim, ze nemas pravdu. Zaloz klub, udelej nasivky, vyhledej MC a promluv si s nima o tom. Sam uvidis... Budou na Tebe koukat zvrchu a ve finale Ti nedovolej ani udelat klubovy trika, natoz prisit na zada nasivku! :roll:


Není to tak dávno co se to na našem olomouckým fóru taky řešilo a kdosik dokonce kontaktoval nějakej MC klub aby nám to ujasnil. Vadí jim prej jen to co máš ze zadu na vestě, jinak je jim to šumák. Trika, mikiny, čepice neřešej. Toto bylo oficiálně potvrzeno od MC, tuším Black Dragon jestli se nepletu jak se jmenujou.
john-mcclane
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 09. pro 2011 12:24:01

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Duše » ned 25. pro 2011 5:50:25

Gunman: neni to tak dlouho, co se v CB davala dohromady parta Wolf Riders. Sli se poptat tech onech mistnich MC (nechci jmenovat...) a nepochodili ani trika si nesmeli udelat. Jina particka si udelala na vyjizdku dovolenkovy trika s inicialema klubu. Nekde na severu potkali na pumpe Hellsa a uz se to tu resilo. Tak si radeji nedelej iluze. I ja jsem s nima mel co do cineni. Prislo jich jako kdyby chteli hrat fotbal a ja byl sam. Jak to asi dopadlo, je snad jasny a to nejsem zadna susinka...
Nicmene se tu resilo SoA Czech, proto jsem tak skeptickej :roll:
FREE RIDER Duše
Uživatelský avatar
Duše
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. pro 2011 5:13:12

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Gunman » ned 25. pro 2011 10:02:07

Jo tak o tom nevím, že se něco takového stalo. A je mi to divný, neb sami uvádějí(alespoň co jsem četl a jedním mluvil) že trika a mikiny jsou ukradený. Je to napsaný i v těch "nepsaných" pravidlech zde http://mcnews.cz/index.php?option=com_c ... dla-mc-v-r Ale je mi jasný, že lidi jsou čuráci a každej si vykládá tedy i vlastní pravidla jak se mu hodí. Ale jestli se teda tak můžou posrat tak beru zpět, jsem měl za to z vlastní zkušenosti, že to je již celkem v pohodě, stačí se domluvit. No a to že se pak chodí ve větší grupě, to je prostě standart, neb když jdeš něco prosazovat tak holt potřebuješ přesilu, aby jsi vyhrál, s tím nic nenaděláš.
Don't ride behind me,? i may? not your leader.

Don't ride in front of me, i may not your guard.

Just ride? beside me, and be my brother !!
Uživatelský avatar
Gunman
 
Příspěvky: 48
Registrován: sob 10. pro 2011 8:27:21

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Boneshaker » ned 25. pro 2011 13:27:01

Chovají se v tomhle jako cikáni. Bohužel.
Uživatelský avatar
Boneshaker
 
Příspěvky: 49
Registrován: ned 11. pro 2011 17:47:13

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Harley88 » ned 25. pro 2011 13:42:00

Já bych to přirovnal ke klasice:

http://www.youtube.com/watch?v=2YU7rCqzHW0
Harley88
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 16. pro 2011 13:53:35
Bydliště: Všude a nikde

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod kafi » ned 25. pro 2011 23:35:38

Duše píše:Gunman: neni to tak dlouho, co se v CB davala dohromady parta Wolf Riders. Sli se poptat tech onech mistnich MC (nechci jmenovat...) a nepochodili ani trika si nesmeli udelat. Jina particka si udelala na vyjizdku dovolenkovy trika s inicialema klubu. Nekde na severu potkali na pumpe Hellsa a uz se to tu resilo. Tak si radeji nedelej iluze. I ja jsem s nima mel co do cineni. Prislo jich jako kdyby chteli hrat fotbal a ja byl sam. Jak to asi dopadlo, je snad jasny a to nejsem zadna susinka...
Nicmene se tu resilo SoA Czech, proto jsem tak skeptickej :roll:

a co si jim udelal a jak to presne dopadlo?:)
kafi
 
Příspěvky: 40
Registrován: úte 13. pro 2011 11:34:35

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Duše » pon 26. pro 2011 15:53:01

Kafi: ...to by bylo na dlouhy vypraveni.
FREE RIDER Duše
Uživatelský avatar
Duše
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. pro 2011 5:13:12

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod kafi » pon 26. pro 2011 17:27:40

tak casu tu je dost a myslim ze by to zajimalo vic lidi kdyz uz se bavime o MC:)myslim ze zajimava zkusenost..
kafi
 
Příspěvky: 40
Registrován: úte 13. pro 2011 11:34:35

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Duše » pon 26. pro 2011 17:30:36

Tak treba se mi do toho slohu jednou bude chtit se pustit.
FREE RIDER Duše
Uživatelský avatar
Duše
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. pro 2011 5:13:12

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod mav » pon 26. pro 2011 17:40:06

a budeš psát o těch ošklivých 1 % nebo těch dušínovských 99 % ?
mav
 
Příspěvky: 29
Registrován: sob 10. pro 2011 6:25:28

Re: Lenny 'The Pimp' Janowitz alias Sonny Barger

Příspěvekod Duše » pon 26. pro 2011 17:49:38

Nejspis psat nebudu vubec. Nebylo by to objektivni a takovejch a jinejch (pro nekoho slintu) lita po netu dost.
FREE RIDER Duše
Uživatelský avatar
Duše
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. pro 2011 5:13:12

PředchozíDalší

Zpět na Postavy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron