Sons of Anarchy forum

fanouškovské forum seriálu

5x11 - diskuze (spoilery!)

diskuze a popisky k epizodám (Pozor! v popiscích je prozrazen děj dílu)

5x11 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod john-mcclane » stř 21. lis 2012 9:43:13

Velké finále 5. řady se blíží a vy zatím můžete diskutovat o aktuálním dílu zde. ;)

Promo pro příští epizodu:


Anglické titulky:
http://www.addic7ed.com/serie/Sons_of_Anarchy/5/11/To_Thine_Own_Self
john-mcclane
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 09. pro 2011 12:24:01

Re: 5x11 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod X-Force » stř 21. lis 2012 11:05:15

Jax jako vzdy dokonale vybruslil z prekerni situace, ale jestli Bobby je to co si myslim, tak to je pro me asi nejvetsi zvrat v deji za celou dobu.
X-Force
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob 27. říj 2012 2:13:02

Re: 5x11 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod nelinka58 » stř 21. lis 2012 12:12:16

x-force: a co si myslíš, že je Bobby?
nelinka58
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 21. lis 2012 12:10:58

Re: 5x11 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod X-Force » stř 21. lis 2012 12:37:23

Clayvo clovek.
X-Force
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob 27. říj 2012 2:13:02

Re: 5x11 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod nelinka58 » stř 21. lis 2012 15:11:51

no snad ne, to by mě hodně zklamalo. i když to není možný, neříkej mi, že celou tu dobu, kdy začali obchodovat s kartelem, tak to jenom hrál jak je navztekanej?
třeba už nechce další mrtvý a chce s ním udělat nějakou dohodu. tempem, jakym to tam Jax kosí, tak za chvíli bude po SAMCRO.
nelinka58
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 21. lis 2012 12:10:58

Re: 5x11 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod Máčka » stř 21. lis 2012 17:02:10

Bobby není jeho člověk...
1) by dávno Clay věděl, že Romeo neni jen Kartel
2) by se ho Clay na konci dílu neptal, jestli ho přišel zabít

Netuším, co Bobby chce říct Clayovi, každopádně jsem ještě neviděl ani PROMO.

Taky jsem zvědavej na tu novou postavu, jak nechala zmlátit Otta a sledovala Taru.
A vztahy mezi Clayem & Nerem.. :))

Už ale bude konec, bude to jak minulou serku, skončí neukončená a já budu ustříklej další celej rok. :twisted:
Máčka
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 24. říj 2012 12:36:31

Re: 5x11 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod X-Force » stř 21. lis 2012 22:11:07

Nova postava je na sichr nekdo od te mrtve sestry, otec nebo manzel. Uz to jak rekl, ze je jenom obcan a Otto to docela rychle pochopil.
Ten konec s Bobbym nemusi znamenat nic, ve vztahu k tomu co rekl Clay. Je dost divne, ze zrovna zmiznou ty lejstra z ventilace chvilku potom, co je Juice najde.
Jsem zvedavej, jestli Jax usetri Tiga nebo ho da Popeovi. Pro nej je Tig duvodem proc umrel Opie. Ale je fakt, ze nevi jak je ted Tig znechucenej z Claye.
A Nero si taky zadelal na peknej problem. Mohl by se z toho dostat tak, ze to byla odplata za ten podraz se zbranema a ze chteli pochcat jeho obchodniho partnera.
No, bude to jeste zajimave.
X-Force
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob 27. říj 2012 2:13:02

Re: 5x11 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod Máčka » čtv 22. lis 2012 4:38:37

Je dost divne, ze zrovna zmiznou ty lejstra z ventilace chvilku potom, co je Juice najde.

Došlo mu, že něco nesedí, když se U NĚJ měl sejít celý klub, že je to důležité. Tak pro jistotu je dal jinam.

Ok díky za objasnění, mělo mně to napadnout. :D
Máčka
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 24. říj 2012 12:36:31

Re: 5x11 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod Monika » čtv 22. lis 2012 7:03:04

X-Force píše:Nova postava je na sichr nekdo od te mrtve sestry, otec nebo manzel. Uz to jak rekl, ze je jenom obcan a Otto to docela rychle pochopil.
Ten konec s Bobbym nemusi znamenat nic, ve vztahu k tomu co rekl Clay. Je dost divne, ze zrovna zmiznou ty lejstra z ventilace chvilku potom, co je Juice najde.
Jsem zvedavej, jestli Jax usetri Tiga nebo ho da Popeovi. Pro nej je Tig duvodem proc umrel Opie. Ale je fakt, ze nevi jak je ted Tig znechucenej z Claye.
A Nero si taky zadelal na peknej problem. Mohl by se z toho dostat tak, ze to byla odplata za ten podraz se zbranema a ze chteli pochcat jeho obchodniho partnera.
No, bude to jeste zajimave.


myslím, že nová postava bude otec , protože jsou si trochu podobný :shock:

a Nero je k sežrání :twisted:
Monika
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon 03. zář 2012 15:07:42

Re: 5x11 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod nelinka58 » čtv 22. lis 2012 13:02:01

to nebude otec, na to je moc mladý, spíš bych řekla manžel nebo bratr, jak už tady někdo říkal.

ty lejstra podle mýho clay přendal někam jinam, protože si všimnul, že s tou ventilačkou někdo něco dělal. ale juice mi na konci bylo opravdu líto. ten mu dává zabrat ten jax, mě v týhle sérii není vůbec sympatický. zrovna on má co říkat. dohoda s popem ohledně tiga a ještě navíc s romeem a luisem, když se mu přiznali, že jsou to federálové a on by mohl říct, že taky neměl jinou možnost. pokrytec jeden.
i když tig si to plně zaslouží. s clayem vpodstatě zničili skoro celou rodinu, nejdřív donna, pak piney a potom opie.

to bude zase konec, z toho si budeme opět trhat vlasy a čekat do dalšího září. :P
nelinka58
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 21. lis 2012 12:10:58

Re: 5x11 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod X-Force » čtv 22. lis 2012 13:18:27

ad Monika: jo, Nero je k sezrani, jeho gang ho sezere :D
X-Force
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob 27. říj 2012 2:13:02

Re: 5x11 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod Stráťa » čtv 22. lis 2012 14:23:27

Podle toho co říkal Ottovi to musí být manžel (nebo přítel)...

nelinka58 píše:ty lejstra podle mýho clay přendal někam jinam, protože si všimnul, že s tou ventilačkou někdo něco dělal. ale juice mi na konci bylo opravdu líto. ten mu dává zabrat ten jax, mě v týhle sérii není vůbec sympatický. zrovna on má co říkat. dohoda s popem ohledně tiga a ještě navíc s romeem a luisem, když se mu přiznali, že jsou to federálové a on by mohl říct, že taky neměl jinou možnost. pokrytec jeden.
i když tig si to plně zaslouží. s clayem vpodstatě zničili skoro celou rodinu, nejdřív donna, pak piney a potom opie.

Jax je naopak mnohem sympatičtější než kdy dřív. Konečně se naučil dělat těžký rozhodnutí i když nejsou příjemný.
Juice si za to co udělal zaslouží mnohem horší věci než mu Jax dělá, spíš mě překvapuje že ještě není mrtvej. Tig sice udělal taky spoustu špatností ale on to dělal pro klub na příkaz prezidenta (případně jako dovetu za útok na něj) a věřil že jedná správně v zájmu klubu.
Naposledy upravil Stráťa dne čtv 22. lis 2012 14:27:33, celkově upraveno 1
Stráťa
 
Příspěvky: 26
Registrován: stř 15. srp 2012 18:43:39

Re: 5x11 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod M.i.D. » čtv 22. lis 2012 14:27:04

Vůbec bych se nedivil, kdyby Bobbyho poslal za Clayem přímo Jax. A Bobbyho úkolem bylo Claye vystrašit, aby se buď pokusil o útěk a tím se víceméně přiznal ke křivárnám, nebo aby se pokusil co nejdřív zamést stopy a nechal se při tom nachytat.
Ale jak už se psalo k jiné epizodě - stejně to nakonec bude úplně jinak :-)
M.i.D.
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 15. pro 2011 8:39:59
Bydliště: Ostrava

Re: 5x11 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod Papajos » čtv 22. lis 2012 19:20:27

Seriál má teď hodně dobré otáčky ale nevím jak vás ale mě neskutečně serou ty dialogy kde je Tara a kecá s ostatníma píčema. Absolutně nudné pasáže.
Tig podle mě z toho nějak vybruslí. Juice bude nejspíše brzy dead. Ale jak pořád říkám dávejte do role Tigga - nejlepší postava. :)
Papajos
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 16. lis 2012 13:22:26

Re: 5x11 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod Jax » čtv 22. lis 2012 20:55:39

Tak máme nakročeno pěkně kupředu. Novej bude manžel nebo brácha, to je jasný a jen tak obyčejný člověk z ulice to nebude, když byl převlečenej skoro jak za vězně aby mohl zmlátit Ota. Každopádně tyto poslední díly budou ještě hodně zajimavé. Bobby uvidíme, ze Šťávy si za chvilku snad udělají i šlapku, ale podle proma na další díl si ho Clay asi podá. A Tig, pokud se nestane nic zásadního, tak Tig bude muset jít k Poepovi, v promu na další díl je to příznačně zmíněno. A Tara s Jaxem a s prckem jsou v promu asi po příhodě s Novým. Je to teď pěkný mazec.
Jax
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 17. říj 2012 22:05:43

Další

Zpět na Epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron