Sons of Anarchy forum

fanouškovské forum seriálu

5x09 - diskuze (spoilery!)

diskuze a popisky k epizodám (Pozor! v popiscích je prozrazen děj dílu)

Re: 5x09 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod john-mcclane » sob 10. lis 2012 9:49:21

Ale víš co je zajímavý? Že po každým dílu je tisíc spekulaci co bude v dalším dílu a málokdy se někdo trefil :lol:
john-mcclane
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 09. pro 2011 12:24:01

Re: 5x09 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod Horry » pon 12. lis 2012 11:08:00

Juice je kokot, že si vůbec nechal od Claye promluvit tak do duše, že se mu přiznal. Jinak co se týče toho, jak to bude dál, tak podle mě Jax Juice nezabije, ale pohrozí mu smrtí, ale využije ho jako páku na Claye. Stejně jako už někteří psali. Juice je sice "levná" vedlejší postava, ale zase na druhou stranu jeho postava by mi tam chyběla :D. Jinak pořád tak nějak čekám, kdy Clay způsobí nějaké zranění Jaxovi, jak bylo viditelné v teaseru na 5.řadu, ale zatim pořád nic. Možná už se dočkám toho, jak Clay se projeví jako největší svině a SONS ho stáhnou za živa z kůže (nadsázka). Jináč jsem zvědav, jak se to všechno vyvrbí a proč ten další díl je tak dlouhej, ale uvědomte si, že tam budou v tom započítaný reklamy, takže čistej čas možno 70 min? :D ...
No nic, nechme se překvapit :) ...
Horry
 
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 01. lis 2012 21:48:46

Re: 5x09 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod Tydyt007 » stř 14. lis 2012 12:46:17

Podle mně Clay rozjede hlasování o Juicově vyloučení a ten vyvalí že za vloupačkama je Clay, sundaj ho tak či tak, a claye z toho vyjde živej, protože ho potřebujou pro byznys s kartelem a irama.
Tydyt007
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 18. led 2012 10:43:12

Re: 5x09 - diskuze (spoilery!)

Příspěvekod Pistolník » stř 14. lis 2012 15:37:25

Máte vyzkoušeno, jestli je mezi downloadama 5x09 nějaký rozdíl? Stáhl jsem dva různé (podle jména)a oba jsou stejné. Velice špatný zvuk, divné přechody - asi po vystřižení reklam. Obecně výrazně horší než všechny předchozí díly. Je nějaký kvalitnější?
Pistolník
 
Příspěvky: 12
Registrován: úte 18. zář 2012 11:08:00

Předchozí

Zpět na Epizody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků