Sons of Anarchy forum

fanouškovské forum seriálu

Nášivky

obecná diskuze k seriálu

Nášivky

Příspěvekod Jackie » pon 15. dub 2013 18:42:58

Nazdar lidi, chci se zeptat jestli někdo neví, kde by se dali sehnat nášivky SoA? Hledal jsem na eBay ale nemají tam nic krom 3,5 palců na 4,5 palců a to je docela malé. Kdyby jste o něčem věděli tak mi dejte vědět. Dík
Jackie
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 15. dub 2013 18:36:52

Re: Nášivky

Příspěvekod OpieSAMCRO » úte 16. dub 2013 19:36:10

Jackie píše:Nazdar lidi, chci se zeptat jestli někdo neví, kde by se dali sehnat nášivky SoA? Hledal jsem na eBay ale nemají tam nic krom 3,5 palců na 4,5 palců a to je docela malé. Kdyby jste o něčem věděli tak mi dejte vědět. Dík
Dá se koupit komplet SoA bunda z official fxnetworks shopu, ale za 1. je drahá a za 2. to nikdy nebude ta nášivka co nosej hvězdy v SoA je to kopie děláná stojově nějakou firmou originály Kurt Sutter nikdy do oběhu nepustí..a proč taky že? Je to jasné žádný klub ať už skutečný nebo fiktivní by své barvy neprodal!!! - takže tu nášivku neseženeš jen něco jakoby supportní SAMCRO nebo Reapera 3" - 4". Jinak vesty co jsou hodně rozšířené a svou kvalitou nepřekonatelné v USA a jsou nošeny i v tomto božím seriálu jsou od firmy Lil Joes Apparel nejsou levné - ale z kvalitu se platí a tahle firma je něco jako Harley-Davidson mezi mašinama je to královská třída. Snad to pomohlo peace.
Nejdelší přátelství začínají otočením klíče. * Největší úsměvy se objevují po pootočení plynu na řidítkách. * Nejhlasitější smích má ozvěnu ve zvuku výfuku.
OpieSAMCRO
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon 22. říj 2012 15:04:20


Zpět na Obecná diskuze k Sons of Anarchy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron