Sons of Anarchy forum

fanouškovské forum seriálu

Anketa - na čem jezdíte?

aneb vaše židle... Pochlubte se!

Na jaké značce jezdíte?

Harley
26
29%
Buell
1
1%
Yamaha
18
20%
Honda
15
16%
Suzuki
14
15%
KTM
1
1%
Kawasaki
5
5%
Jawa
6
7%
Ostatní...
5
5%
 
Celkem hlasů : 91

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Pistolník » pát 28. zář 2012 18:46:10

Gunmane, nesouhlasím s tím co píšeš, ale je to tvůj názor a když se jej budeš držet, budeš spokojenej. Každá motorka je jiná a říct, že je jedno na čem jedeš - není. Nemusíme se bavit jen o čoprech a o Harlejích. Už jen motor u každé motorky je velmi specifická záležitost. A jestli za jízdy nevidíš rozdíl v chování motoru, tak budeš spokojenej opravdu na čemkoliv. I mezi řadovejma čtyřválcema (i když ty zrovna nemusím (a pár jsem jich měl)) jsou obrovské rozdíly. Na SaS jsem bohužel neseděl, ale věřím , že to bude bomba.
Pistolník
 
Příspěvky: 12
Registrován: úte 18. zář 2012 11:08:00

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Gunman » pát 28. zář 2012 19:13:17

No to je mi zcela jasný a já to zmínil. To co ty píšeš, je to samé jako moje zmínka o jednotlivostech typů či modelů chceš-li a to je motorka od motorky. Celá ta debata byla ovšem o tom, že na HD zažiješ(dle Harlejařů) lepší a emotivnější pocit z jízdy který rejže nemá. A to je právě ta absurdita a hovadina, kterou já vyvracel. Já osobně bych na ničem jiném než na dvouválci do V nejel. Miluju ten zátah odspoda, nízké otáčky(v poměru se sportama) a bombastický jediněčný zvuk těch hrnců. Ale to se zase bavíme o charaktestice motoru. stejně tak se můžeš dívat na rámy, posez řídítka, pneumatiky apod. A neberu v potaz jestli tenhle má nějaký ten Nm víc nebo míň, jestli támhle lítaj koně a nebo se flákaj, je jedno, kdo to vyrobil. Já říkám HD není lepší a úžasnější než rejže či cokoli jiného. Je to zcela rovnocené.
Don't ride behind me,? i may? not your leader.

Don't ride in front of me, i may not your guard.

Just ride? beside me, and be my brother !!
Uživatelský avatar
Gunman
 
Příspěvky: 48
Registrován: sob 10. pro 2011 8:27:21

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod john-mcclane » pon 01. říj 2012 17:42:31

Přesně tak! Je jedno na čem jedeš, ale co při tom prožíváš. Kluk na fichtlu si může jízdu užívat mnohem víc, než někdo kdo si koupil litrovýho choppera jen jako módní doplněk a motorky mu nic neříkají. Nechte si to věčný dohadování na zimu a jezděte dokud to ještě jde :!:
john-mcclane
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 09. pro 2011 12:24:01

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Harley88 » pon 01. říj 2012 21:22:06

Radši ségru v bordelu, než bráchu na rejži :lol:
Harley88
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 16. pro 2011 13:53:35
Bydliště: Všude a nikde

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod sportak » úte 02. říj 2012 13:00:13

Lepší Japonská spolehlivost než kapající vibrátor z Indie,byť legendární ;)
sportak
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 20. pro 2011 22:31:21

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Harley88 » úte 02. říj 2012 14:30:31

Kdyby to byla pravda, tak s tebou souhlasím :-)
Harley88
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 16. pro 2011 13:53:35
Bydliště: Všude a nikde

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Pistolník » stř 03. říj 2012 13:50:43

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To má být narážka na Enfielda. To jsem moc nepochopil.
Pistolník
 
Příspěvky: 12
Registrován: úte 18. zář 2012 11:08:00

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Duše » stř 03. říj 2012 14:01:33

Sportak ma recht! Fabrika H-D v Milwaukee se z velky casti rusi a stehuje se to vsechno do Indie, kde se budou ty "jedinecny" stroje montovat. Hned vedle Enfieldu :lol: pak kdo jezdi na rejzi... Ze by konec jedne velke legendy? :lol:

Obrázek
FREE RIDER Duše
Uživatelský avatar
Duše
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. pro 2011 5:13:12

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Harley88 » stř 03. říj 2012 16:08:45

Příště, než vybliješ podobnou ,,zaručenou,, zhovadilost, ověř si to jinde, než na novinkách.cz, nebo motorkářích.cz. Vyhneš se tím škatulce obecního blba.
Harley88
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 16. pro 2011 13:53:35
Bydliště: Všude a nikde

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Duše » stř 03. říj 2012 16:34:24

Harley88....jak uz jsem zde psal, silnej jsi akorat tak tady, on monitor a klavesnice snesou hodne... A s tim tvym HD jdi nekam. Machrovat muzes tak akorat mezi svejma, kde se vsichni poplacavate po zadech a chvalite si ty svy nepojizdny kramy.
Ostatne jsem to nepsal tobe, tak nevim, proc se vubec ozyvas, tupče pribrzdenej! :idea:
FREE RIDER Duše
Uživatelský avatar
Duše
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. pro 2011 5:13:12

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Duše » stř 03. říj 2012 16:45:48

Nechal jsem se trochu unest, tak "tupce pribrzdenyho" beru zpet. Nerad bych totiz tomu dotycnymu lichotil... :lol:
FREE RIDER Duše
Uživatelský avatar
Duše
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. pro 2011 5:13:12

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Harley88 » stř 03. říj 2012 17:33:24

Třeba se jednou potkáme... ;)
Harley88
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 16. pro 2011 13:53:35
Bydliště: Všude a nikde

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Duše » stř 03. říj 2012 17:50:17

Treba................ :roll:

A mas i na veste "1%"?

Obrázek

Jako ikonku svyho profilu na portalu CSFD? Protoze bud jsi v MC a ty uz z podstaty nemusim a nebo jsi pozer, kterej si na tvrdaka chce hrat a ty nemusim uz vubec...

Ale po tlame si muzeme dat v kazdym pripade, to by mohla bejt i sranda. Co? ;)
FREE RIDER Duše
Uživatelský avatar
Duše
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. pro 2011 5:13:12

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Harley88 » stř 03. říj 2012 19:05:13

Harleye nesnášíš, lidi co na nich jezděj taky, teď už i mc...a všechno bez kloudnýho důvodu. Připadáš mi jako fízl, nebo bejvalej a ty zas nemusim já. Spíš ale budeš zakomplexovanej sekuriťák, kterýho nechtěj ani u měšťáků. Místo ježdění brousíš na internetu a snažíš se nasrat lidi, pro který jsou motorky víc, než kus železa. Běž na motorkáře.cz, tam budeš hvězda. Víc ti nemám co říct.
Harley88
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 16. pro 2011 13:53:35
Bydliště: Všude a nikde

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Duše » stř 03. říj 2012 19:27:51

A to je vsechno? Tos toho moc nevypotil, par otrepanych radoby libivych slov a gest.
A copak, z motorkari.cz te uz vyprovodili? Ze se tim furt tak ohanis? Nedivim se...
Harleye jako takovy mi nevadi, ale lidi, jako jsi ty, jo. Mate pocit, ze se Zeme netoci kolem Slunce, ale kolem loga H-D. Vse a vsichni ostatni jsou pro vas povl. Kdyz pak do vas nekdo rejpne, jste jak vosi hnizdo. Ale pro pravdu se clovek holt zlobi, chapu...

Je to jako v tom vtipu, jak se sejdou tri bikeri u nebesky brany.
Vyjde z ni sv.Petr a rika prvnimu, ze na ty svy R1 jezdil jako blazen a nedodrzoval dopravni predpisy a tim ohrozoval sebe i ostatni a ze patri do pekla. Pink a je pryc...
Druhymu pak rika, ze na tom svym Vulcanu jezdil imrvere pod vlivem a ze patri do pekla. Pink a je pryc...
Treti biker pak sam rika, ze pujde za tema dvema, ze je nemlich to samy. Ale sv.Petr na to rekne, ze ne, ze at zustane, ze si svy peklo se svym Harleyem uz zazil na zemi... :lol:

Kde se vsechny ty vtipy a nazory na tak skvely stroje berou, nechapu... :lol:

Ze by zavist...? To nechapu uz tuplem! :lol:

Tak si dej pohov. Muzes si ho jit do garaze treba prelestit, to te uklidni, uvidis.......
FREE RIDER Duše
Uživatelský avatar
Duše
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. pro 2011 5:13:12

PředchozíDalší

Zpět na Vaše motorky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron