Sons of Anarchy forum

fanouškovské forum seriálu

Anketa - na čem jezdíte?

aneb vaše židle... Pochlubte se!

Na jaké značce jezdíte?

Harley
26
29%
Buell
1
1%
Yamaha
18
20%
Honda
15
16%
Suzuki
14
15%
KTM
1
1%
Kawasaki
5
5%
Jawa
6
7%
Ostatní...
5
5%
 
Celkem hlasů : 91

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Filous » sob 15. zář 2012 16:57:34

Gunman:
...ještě aby jsme si rozuměli, těma současnejma japonskejma motorkama, jsem nemyslel choppery a cruisery, ale silniční motorky typu naked a sport, to je totiž to co jsem do dneška ponejvíce jezdil, z chopperama a cruiserama jsem toho moc nenajezdil, takže nemůžu porovnávat třeba tvoje VTXo se Softailem...i když i na VTXu, jsem něco najel...
Filous
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 18. pro 2011 15:16:52

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Duše » ned 16. zář 2012 16:21:52

Jo, a jsou tezky, maj slabej vykon :lol: a co jsem tak slysel, prej nic moc nebrzdi...

Kazdej si holt chvali a haji to svy. Na harleyarich me akorat sere jak jsou nabubreli a namistrovani. A pritom nemaj na co... :roll: Tecka!
FREE RIDER Duše
Uživatelský avatar
Duše
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. pro 2011 5:13:12

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Harley88 » ned 16. zář 2012 21:05:55

Slyšel, prej... Meleš hovna o Harleyích, ale na žádným si neseděl, pak tě serou harleyáři-kolik jich znáš? Když něčemu nerozumím, tak se do toho neseru a nedělám ze sebe blbečka. Dám ti jednu radu-už se neztrapňuj.
Harley88
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 16. pro 2011 13:53:35
Bydliště: Všude a nikde

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Duše » pon 17. zář 2012 8:09:19

Koukam, pichnul jsem do toho spravnyho smradlavyho hovna :lol: Jak jsou ti blbeckove v oranzovo-cernych bundach na ty svy kramy haklivi! To me bavi 8-)
FREE RIDER Duše
Uživatelský avatar
Duše
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. pro 2011 5:13:12

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Harley88 » pon 17. zář 2012 8:12:31

Je mi tě líto, chlapečku.
Harley88
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 16. pro 2011 13:53:35
Bydliště: Všude a nikde

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Duše » pon 17. zář 2012 8:26:43

To jsi hodnej, ale toho chlapecka si odpust, kravy jsem s tebou nepasl...
FREE RIDER Duše
Uživatelský avatar
Duše
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. pro 2011 5:13:12

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod mav » pon 17. zář 2012 9:07:47

... mě zase baví chlapečci v černo oranžovo černých buničkách sedlající stroje z dálného výchdu ... a pokud ještě takový nadšenec přidá nášivku HD ....

nebo dobří jsou taky hustokrutí frajeři ve vestičce s nášivkami snažící se podobat MC klubům .... :lol: :lol: :lol:

Bože co si tu ještě nepřečtu ... začíná se to to úrovní debaty podobat motorkari.cz .....

k debatě jako takové o amerických strojích přispěji jen jednou malou pooznámkou - vše je o majiteli daného stroje - pokud mu dopřeje pravidelnou údržbu tak není jakýkoliv problém (znám harleye co jezdí pořád bez jakýchkoliv problémů co mají nahvízdáno půl milionu kilometrů), pokud se nechováš k motorce jako běloch tak můžeš sedlat poslední výkřik japonské techniky a je ti to k ničemu .... není problém vídat udržované kousky (Knuckleheady, WLC, Panheady), kdežto k japonským motorkám se jejich jezdci většinou chovají jako ke spotřebnímu zboží (asi je to tím v jakých počtech je fabriky chrlí)....
na HD mě baví, jak bylo řečeno výše, ta jednoduchost .... krásně řečeno slovy klasika - co nemáš, tak se ti neposere :D
byl jsem svědkem jak Shovelhead nechtěl chytnout - s jedním šroubovákem se rozebrala palivová soustava - vyčistil karburátor a jelo se .....
mav
 
Příspěvky: 29
Registrován: sob 10. pro 2011 6:25:28

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod john-mcclane » pon 17. zář 2012 11:27:35

Chlapci trochu ten slovník uklidněte ať to tu nemusím promazávat. Každej stejně ví, že JAWA 350 je středobod vesmíru ;)
john-mcclane
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 09. pro 2011 12:24:01

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Harley88 » pon 17. zář 2012 15:13:30

Takovou dobu tady bylo mrtvo, a jak to jeden oslík rozjel :lol: Je mi úplně jedno, na čem kdo jezdí. Chápu, že někdo prostě H-D nemusí (i když na něm nikdy neseděl). Co ale nechápu je, proč bezdůvodně uráží jejich majitele. Připomíná mi to výše zmiňovaný motorkáře.cz (vím hovno, ale do všeho se seru, včera mě jeden harleyář neodpověděl na pozdrav, kamárádova souseda známej řikal...). Ale třeba se pletu. Třeba má důvod. Možná mu nějakej týpek na Harleyi vošukal starou a přejel psa (nebo naopak?) :lol:
Harley88
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 16. pro 2011 13:53:35
Bydliště: Všude a nikde

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Duše » pon 17. zář 2012 16:20:09

harley88:...a jestlipak jsi taky silnej tak jako kolem ty svy nevymachany huby, co?
FREE RIDER Duše
Uživatelský avatar
Duše
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. pro 2011 5:13:12

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Harley88 » úte 18. zář 2012 10:28:34

;)
Harley88
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 16. pro 2011 13:53:35
Bydliště: Všude a nikde

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Pistolník » úte 18. zář 2012 11:28:34

Docela mě ta diskuze začíná bavit. Jen abych se trochu představil. Na motorkách jezdím 23 let (tedy už žádnej výrostek - bohužel). Vystřídal jsem poměrně dost motorek skoro všech kategorií (vyjma sport - to mě fakt nebere ty bolavý zápěstí :mrgreen: ). Odmala se mi líbily Harleye. Několikrát jsem zkoušel a byl jsem zklamán - všechno starší modely. Vloni jsem si zkusil předvádečku (Dyna Fat Bob) a byl jsem zvědavej, jak soudruzi z Milwaukee pokročili či zůstali na místě. Vyraženej dech, zaražený větry a úsměv na tváři, který dodnes nepřešel (větry naštěstí pominuly). Přes zimu jsem zrušil důchodový připojištění, sobě, manželce a dětem stavebka. Ženě slíbil nehynoucí lásku a oddanost do smrti (blíže jsem nespecifikoval :D ) a už půl roku je můj. A kdo tvrdí, že to nejede je moula (a to byla moje poslední motorka CB 1300S). Takže bych shrnul staré přísloví, kterému jsem se dřív smál. Jsou dva druhy motorkářů. První na Harleye plivou a haní je, vykládají něco o malém výkonu, špatných brzdách a podvozku .... a ti druzí ... už na něm někdy jeli... :lol:
Pistolník
 
Příspěvky: 12
Registrován: úte 18. zář 2012 11:08:00

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Harley88 » úte 18. zář 2012 15:58:24

Asi tak-jeden jouda slyšel od druhýho v hospodě totální kravinu, třetí se toho chytne a ,,zaručená,, informace je na světě. Takže jak jsem napsal vejš: ať si každej jezdí na čem chce, já ostatním svůj názor nevnucuju, ale když z někoho vyleze totální píčovina, tak se neudržím :lol: A fakt nechápu, proč mají NĚKTEŘÍ uživatelé východních motorek neustálý nutkání se do nás navážet. Z naší strany jsem tuhle debilitu ještě nezaznamenal.
Harley88
 
Příspěvky: 93
Registrován: pát 16. pro 2011 13:53:35
Bydliště: Všude a nikde

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Filous » úte 18. zář 2012 17:04:52

...že já nedržel hubu, takle sem píchnul Duši :shock: ...pod žebro :lol:
Filous
 
Příspěvky: 17
Registrován: ned 18. pro 2011 15:16:52

Re: Anketa - na čem jezdíte?

Příspěvekod Gunman » pát 28. zář 2012 18:09:20

No nebudu tu vstupovat do přestřelky alias žabomyší války. Takových je okolo vždy dost a baví mě to poslouchat a budou zde ješte dlouho až my budem prdět do kytek. Díky Filausi, že jsi to tak pěkně popsal. A potvrdil jsi to co si myslím, ptám se každého Harlejaře ať mi popíše ten rozdíl a vždy nakonec dojde k tomu samému. Je to kurva jedno na ČEM jezdím a proto ten rozdíl nejde popsat, protože tam žádný není. Sám mám podkopnutou vidlici a bez "opičáků" to není pro mě pořádná jízda, ale to je můj styl a každý má svůj, tudíž s tím značka mašiny nemá co dělat. Byl jsem na demo jízdě, abych si sám HD vyzkoušel (Fat Bob)a jediný rozdíl jsou vibrace když stojíš na místě, jak se rozjedeš je to jedno jestli sedláš HD či Rejži a to jak mašina běhá a vydrží je dnes už jen na jejím jezdci a jeho péči. A rozdíly jako brzdy, zátah, spotřebu, nebo podobný věci se hodnotí motorka od motorky a ne podle značky výrobce. Síla jména HD je dána JENOM A POUZE americkým patriotismem, který jí zveličil a umocnil, ale není ničím víc. A o amerikanismu by se muselo udělat celé nové vlákno. Jízda na HD není ničím lepší nebo horším oproti jakékoli jiné mašině v její kategorii a to samé paltí i údržbě. Mám mašinu co se mi líbí, jsem spokojen a neřeším, kdo vyrobil. Nemám potřebu pořizovat HD, protože nemá nic víc a zážitek na ní není o nic lepší nebo horší. A vyměním jí pouze až možná přijde ten den a budu mít možnost si postavit svoje miminko s motorem S&S, vlastním rámem atd. A i ta bude lepší pouze v tom, že to bude moje miminko, žážitek z jízdy bude pořád bombasticky STEJNÝ.
Don't ride behind me,? i may? not your leader.

Don't ride in front of me, i may not your guard.

Just ride? beside me, and be my brother !!
Uživatelský avatar
Gunman
 
Příspěvky: 48
Registrován: sob 10. pro 2011 8:27:21

PředchozíDalší

Zpět na Vaše motorky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron