Vzkazy
 1. Roman napsal:

  Nejde mi to spustit.!
  Co stím?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Exis napsal:

  … Tak, tak :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. mav napsal:

  …aneb jak je psáno v pravém sloupci v části nazvané vcelku symbolicky – cituji „další díl “ …. :))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Exis napsal:

  To 16aliyah -> 5. sérka ještě nevyšla, měla by vyjít na podzim ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. 16aliyah napsal:

  Ahoj, moc se mi serál líbí. 5 řada je již někde k sehnání? Zkoukla jsem to celé za 3 dny, respektive noci :-) Pokud máte někdo informace co je dál, prosím napište mi na email. Díky Rebecca. 16aliyah@email.cz

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Exis napsal:

  To Lobos -> Jiste, bude, myslim že už je potvrzená i 6. sérka

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Lobos napsal:

  zdarvim chtěl jsem se zeptat jestli neěkdo nevite jestli bude 5 serie nemužu to nikde najit děkuji

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Tig' napsal:

  To John-McClane -> Neznám je ale pár chlapů od nich vyhrálo nějaké příčky jeden z nich i místo na bedně, každopádně to asi patří k jejich normálnímu životu byl jsem u stánku Pegas MC – také celkem tvrďáci, ale byl jsem také u stánku Hells Angels MC a ti už budili respekt víc každopádně pohodový týpci…nevím proč by se neměli účastnit tím se přeci ukazují že nejsou jen ti co jezdí, ale i ti co upravují a dost strojů bylo překrásných zrovna od HAMC a PegasMC taky rocket III tam měli krááásně vyšvihlej! :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Duše napsal:

  …asi se klucka obcas i zapomenou :oD

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. John-McClane napsal:

  Já na BCB2012 teda nebyl, ale viděl jsem nějaký fotky.
  Chci se zeptat od kdy se drsní chlapi s MC na zádech účastní motorkářskejch soutěží o nejhezčí stroj? Nebo od kdy se účastní vesnických srazů kde největší show je tlačení sudu a rozbíjení melounu hlavou?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Duše napsal:

  To uz zni lip! Ale nezapominej, Nodzi, ze kde konci svoboda jednoho, zacina svoboda toho druhyho! A tim, ze si na zada povesis barvy, systemu nikterak neuskodis ani ho nepredelas. Mozna tak vyjadris svuj postoj nebo to, ze bys rad byl (nebo snad i jsi?) zlobivej a zlej chlapec. To je ale asi tak vsechno…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Nodzi napsal:

  Přesně tak Dušo, při předpokladu že sto lidí jezdících na motocyklu má sto odlišných názorů. Nelze popřít svobodu, názor a ideály žádného z nich. Proč taky.
  Každý může hledat v motocyklu něco jiného, dobré je když to každý najde. Určitě ale není pravdou že 99% lidí ctí a repektuje systém a jeho zákony. V každém je kousek rebela a nepřizpůsobivosti – otázkou je co s tím udělá.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Duše napsal:

  Kazdej ma svuj nazor, tu svou pravdu. To tu nevyresime…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Tig' napsal:

  To Červi -> Super názor! :)

  To Duše -> Já bych je taky neházel do jednoho pytle je to přece věc osobnosti jak se kdo chová a každý má přece své svědomí..jen ty nejhorší mohou být krutí tak jak tu prezentuješ.. :)A co se týče Nodziho jeho názory jsou zajímavé :)

  To Nodzi -> Zajímavý informace fakt díky! :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Duše napsal:

  Nodzi, mival jsem te za chytryho kluka. Ale pekne te uz vygumovali. Uz meles ten jejich kolovratek kolem dokola. Tak treba ti to pomuze k barvam, o ktery ti evidentne dost jde („24 hodin denne, 7 dni v tydnu“) a budes pak konecne neco vic…
  Ostatne Sonny Barger je taky nevinatko, co?! Proc se asi stal modlou a propagatorem HA…?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Nodzi napsal:

  Kluky kteří si prošli válkou nebo spíše nějakou misí najdeš spíše u MC. Tam je to táhne už tak nějak z podstaty i když touhy jedinců nelze popřít. 1% není nabubřelé, je to cesta jedince nebo samotného klubu, je to o sebevyjádřené k preferovanému stylu života. Hisotrie původu označení o Hollisteru, koho to zajímá se dočte třeba v knize o jednopocentářích. Nelze čerpat informace od lidí kterří mají vyhraněné názory protože jsou zcestné a zavádějící. Je třeba si udělat vlastní názor, jít cestou sebepoznání. CO Se týče Black Dogs, platí to stejné – většinově jsou spíše tolerování, o respektu se bavit nelze. Mám známeho v jejich řadách, vedli jsme nemálo rozhovorů,došlo tak daleko že moje tvrzení že BD žádné barvy nemaají protože nemají nikoho kdo by je repspetkoval prostě neustál.
  Co se týče Outlaw klubů potažmo organizací, je to jednoduché stačí si zapnout jednu z našich TV – každý den se objevují zprávy o zkorumpované polici, o vydírání, násilí, loupežích a jiných tr. činech pácháných jejimi členy. Pro mne jasná – je to nejsilnější zločinecká organizovaná skupina poporována státem a justicí v téhle zemi. To že zatkli nějakého jedince z kanady za vraždy který je údajně napojený na organizaci HA, je tak zavádějí informace že bych si to dovolil nazvat novinářskou kachnou, matoucí širokou veřejnost. Že to vůbec někdo čte :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Duše napsal:

  Červi: Byla tu rec o „jednoprocentnich“ coz jsou treba u nas vsechny „MC“ kluby krome prave Black Dogs LE MC, kteri stoji na opacne strane pomyslne barikady, protoze uznavaji zakony ČR. Aby taky ne! Jsou to vsichni vesmes policajti, vojaci, zachranari, doktori atd. A ze patrej vsichni „jednoprocentni“ do jednoho pytle je vice nez jasny. Nikdo z tech, co se k nim dali, nemohli predpokladat, ze budou delat show na detskych dnech nebo jakoukoli charitu, ci jezdit po hradech a zamcich nebo na vejlety do prirody. Tak si tu nepletme dojmy s pojmy…!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Červi napsal:

  To Duše -> Podle mne se Vatek pokouší říct, že né každej motorkářskej klub musí nutně stát mimo zákon a nosit „nabubřelé“ 1%. Motorkářské kluby jsou o motorkách, ale tak k tomu patří to bratrství. Například klub Black Dogso LE MC to jsou kolikrát kluci, kteří si spolu prošli válkou a já věřím tomu, že se mají kolikrát rádši víc než kdejací bratři. Nehledě na to i u klubu jako jsou outlaws, hells angels, bandidos nebo mongols jsou ti, kteří pořád věří té základní myšlence klubu a stejně jako ty tady říkáš „neházejte všechny motorkáře do jednoho pytle“ mohou i oni řikát „neházejte všechny motorkáře s vestou do jednoho pytle“
  Můj názor…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Duše napsal:

  „Outlaws 1%“ znamena „Stojici mimo zakon“ coz mluvi samo za sebe. Kdo by se s nima pak chtel bratrickovat…?! viz: http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/261556-clena-gangu-hells-angels-podezreleho-z-22-vrazd-dopadli-az-v-paname.html

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Tig' napsal:

  Tak co lidi kdo jste byl na Bohemian Custom Bike 2012? Já tam byl celej den bylo to legendární, nádhera!!

  To Nodzi -> Jojo jasný no kdo by nebyl pak hrdej na svý barvy potom jak složitě si je získal. Jinak dík za osvětlení toho s OUTLAWS! :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Duše napsal:

  Vatku, na bratrstvi jsem veril, kdyz jsem jako dite chodil do kina na Vinnetoua. A to uz je hodne davno…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Vatek napsal:

  Tigu , Charlie ,to by určitě nešlo.
  Dušo , parta lidí co má „klub“ a brášky je Ti fakt cizí?Asi moc koukáš na seriál.Nebo máš nemoc z povolání?Mám k Tobě jistý druh respektu ,ale ne Nodzi to umí říct líp.Asi si fakt v reálu nepoznal brášku.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Gooro napsal:

  Zdar chlapi, chci se připomenout s těma titulema na S3 DVDrip :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Nodzi napsal:

  černobílý Charlie? – Outlaws? To určitě NE, je to společenství kteří nosí vestu jen pří jízdě na motocyklu, na veřejnosti ji odkládají. Pro mneje to o opaku – hrdosti na své barvy 24 hodin denně 7 dní v týdnu. :-)
  Jen tak to má smysl.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Tig' napsal:

  Koukam chlapi že jste na tom dost odlišně s názorama, já myslim že občas není špatný jet se sám projet ale o to bejt součástí klubu bych časem taky stál už dobrej rok uvažuju zda už se přidat nebo ještě chvilku jezdit bez vesty.. :)
  To Nodzi -> Ty jsi u The Outlaws MC? Co sleduju na http://www.mcnews.cz tak to taky nejsou/nejste žádný poserové! :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Duše napsal:

  Nodzi:…dle Tvych slov sympatizujes s MC ci dokonce na clenstvi aspirujes. V tom pripade si my dva nemame o cem a jakekoli debaty s Tebou jsou pro me jen ztraceny cas. Jdi si svou cestou i ja jdu…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. Nodzi napsal:

  To Tig: jsem přesný opak Duše, ten jako člověk i motorkář stojí na straně systému a státu. Díky svému povolání ani vlastně nemůže zastávat jiné názory.Jeho cesta je cestou vlka samotáře, není to zlá cesta ani Duša není jiný než většina.Určitě je to pro své okolí i dobrý chlap. Jen jsou jiní – je jich málo/jen zlomek. Pro takové jako on, žijeme na odvrácené straně či spíše na temné straně. :- Jako Darth Wader :-)Je to ale naše strana, strana se svými pravidly, svými principy a postoji.Duše tady šíří ideologii jako by ji četl přímo ze složek ÚOOZ, mi to příjde jako šíření slova božího z úst inkvizice!
  Dušo nezlob se – mám tě svým způsobem rád, ale nesouhlasím s tebou tady ani co by se za nehet vešlo. Přesto přeju dobrý asfalt a dobré návraty.
  … Je rozdíl mezi tím, CESTU ZNÁT nebo jít po ní …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. Tig' napsal:

  Jasně, no hele to mě taky sere ale eště pořád mě to baví :D a s tim srazem by to nebylo marný! Možná za pomoci nasi oblibene soa.ura.cz a taky par znamych v Easyrideru by se to mohlo pěkně sčuchnout..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. Duše napsal:

  Tigu:…myslis srazy motorkarsky? Na ty uz leta nejezdim. Vadej mi tam vrchem nasrany toyky, fronty na pivo, zradlo atd. Pokud by se jednou zorganizoval sraz fandu serialu SoA, mohlo by to bejt zajimavy a to bych se snad i prezul z pantofli a vyrazil bych se zucastnit ;o)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 30. Tig' napsal:

  To Duše -> Chlape ty se asi celkem vyznas dobře jsi to vysvětlil! díky za názor. někdy třeba až budou srazy pokecáme.. zatim

  To Nodzi -> Hele chlape ty jezdíš jako MC?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 31. Duše napsal:

  Nodzi:…jde o to, jakou ideologii myslis. Jestli tu o bratrstvi a klubovy rodine, coz je nesmysl, jak ukazuje i serial, kdyz se strilej navzajem a neveri jeden druhymu. Nebo tu o spinavych penezich, umele vytvarene hierarchii a tim i vynucene moci tech par nahore. Ostatne, presne takhle gangy fungujou a proto i vznikaj. At uz jde o Motocyklove „Cluby“, poulicni nebo drogove gangy…!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 32. Nodzi napsal:

  vestu mám, i mí blízcí kámoši.Do sta dolarů není problém koupit na ebay. Verzi se saténově červenou podešívkou – pro outlaw bikers nedoporučuji, satén je kluzký a podšívka se v místě kapes ve švech ráda rozjíždí. Lepší je klasická černá silonová podšívka.
  Dušo, nekaž jim tu ideologii :-) ještě si budou tady kluci myslet že máš pravdu :-).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 33. Červi napsal:

  To Duše -> Smozřejmě s tebou souhlasím. Já jsem to myslel jako fór, který se nepovedl. Možná jsem tím chtěl vyjádřit své sympatie k seriálu a dílu kde proběhla tato věta. „My nejsme gang, ale klub“

  Thumb up 0 Thumb down 0

 34. Duše napsal:

  Cervi:…jasne, pak je taky modelarskej klub, klub duchodcu a zahradkaru. HA jsou gang jak vysitej!!! Jedou podle pravidel gangu a nejsou nic jinyho nes banda kriminalniku, coz vyjadruje i to jejich nabubrele „1%“ Nepletme si sympatie ke smyslenym serialovym postavam a k realnym padouchum, kteri byli treba i pul zivota za katrem, coz neni rozhodne nic, cim by se mohli chlubit…! A ze jezdej na motorkach, neni pro bezny motorkare zadna vyhra, delaj nam akorat tak ostudu a spatny jmeno v ocich siroky verejnosti…!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 35. Červi napsal:

  To Tig -> HELLS ANGELS není gang ale klub…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 36. Tig' napsal:

  Toto jsem četl ve FAQ(Frequently Asked Questions) na Prima COOL!:

  „Budete vysílat další díly Zákona gangu?
  Ano, Sons of Anarchy/ Zákon gangu máme i další řadu.“

  Takže to znamená že si na své i příjdou lidi co rádi DABING! já osobně jsem taky rád original mám rád ale dabing taky neni špatnej :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 37. Tig' napsal:

  Jo a jestli pak víte že „LENNY JANOWITZ“ (týpek ze SAMCRO a další z First 9 co je s Ottou v lochu – no prostě ten jak mluvi skrz diru v krku) je zakladatel všeho na co se koukáme a o čem mnoho z nás sní je to totiž sám SONNY BARGER! – pro ty co nevědí kdo to je je to Zakladatel HELLS ANGELS!!! a dále taky „HAPPY“ – David Labrava je člen gangu HELLS ANGELS!!! na Happyho roli je to zřejmí..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 38. Tig' napsal:

  First 9 bych celkem bral i kdyz už sem někde četl kdo všechno to je . Proste SONS OF ANARCHY je nejlepší seriál co jsem kdy viděl! a nic to už nezmění

  Thumb up 0 Thumb down 0

 39. Kedar napsal:

  Je to už docela dlouho, co jsem tady žádal místní řízky o rady okolo překladu titulku TT3D: Closer to the Edge (2011) pár rad jak na to jem dostal a tak jsem po tvrdém boji s klavesnicí a slovníkem vyplodil tto titulky. Pro šechny fandy motorek, nejen tech chromovaných sem dávám odkaz http://www.titulky.com/TT3D-Closer-to-the-Edge-193139.htm Příjemnou zábavu a díky za rady.Kedar

  Thumb up 0 Thumb down 0

 40. hooler napsal:

  suchar: tak něco málo s First 9 bych bral. Gemma byla jako mladá fakt kočka :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 41. suchar napsal:

  Nevím jestli se mi to jen zdá, ale na FB jsem četl, že by měl být prequel SOA o původních 9 členech.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 42. Tig' napsal:

  To mav -> Yeah!..5×01 maximalně nadupanej až uvidim!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 43. mav napsal:

  Big Oto kills everyone :D

  Thumb up 0 Thumb down 0

 44. Tig' napsal:

  Je to super mám z toho radost ,ale nevim co bude treba v ty 7. pac v 6. se bude pravděpodobně SAMCRO asi davat do kupy ale 7.? Tot otázka!.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 45. Ajvngou napsal:

  Zaznělo na FB

  Thumb up 0 Thumb down 0

 46. mav napsal:

  … tak to je pecka – jestli to tu ještě nezaznělo tak prý Kurt podepsal série č. 6 a 7 …. tzn. běžíme minimálně do roku 2014….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 47. Tig' napsal:

  Chlapi nebudete mi věřit! http://shop.fxnetworks.com/joes-soa-vest/detail.php?p=361986&v=fx_shows_sons-of-anarchy_seen-on-sons-of-anarchy_characters_soa-merchandise&pagemax=all To sem našel vím ta cena je velká ale dělá jim to výrobce co dělá i pro MC takže totální nářez! Vaau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 48. Exis napsal:

  To renek -> Redwood Original je místo pobočky (jako je Belfast nebo třeba Tuscon) pobočka se nejmenuje Charming protože ze začátku klub cestoval po Kalifornii, nemeli žádný stálý místo, až teprv když měla Gemma rodit, tak se usadili v Charming. JT vybral jako místo pobočky Redwood Original, protože Charming znamená „okouzlující“ a to se mu nezdálo jako dobrej název pobočky.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 49. renek napsal:

  Zdravim,asi ste se o tom tu bavili a me to uteklo, co znamena to Redwood Original?? Diky za odpoved

  Thumb up 0 Thumb down 0

 50. BOBR napsal:

  Pravda cena docela nadsazená,ale až na tu cenu krásnej.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Zanech koment